karbon - en to ar translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
ar: ت&رتيب

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
ar: &عنصر

note: i18n: ectx: Menu (path)
en: &Path
ar: الم&سار

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
ar: تأثيرات

en: Flatness:
ar: السطحية:

en: Round Corners
ar: تدوير الحواف

en: Radius:
ar: نصف القطر:

en: Whirl Pinch
ar: دوامة

en: Angle:
ar: زاوية:

en: Pinch:
ar: القرص:

en: Interface
ar: الواجهة

en: Misc
ar: متنوع

en: Document Settings
ar: خصائص المستند

en: D&elete
ar: م&سح
