karbon - en to be translation catalogue (17 entries)

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
be: Парадак

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
be: Вы&раўнаць

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
be: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
be: &Змяніць

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
be: &Выгляд

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
be: Аб'ект

note: i18n: ectx: Menu (object_distribute)
en: &Distribute
be: Расставіць

note: i18n: ectx: Menu (path)
en: &Path
be: Шлях

note: i18n: ectx: Menu (effects)
en: Effe&cts
be: Эфекты

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
be: &Настаўленні

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
be: Змяніць

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
be: Аб'ект

note: i18n: ectx: ToolBar (align_toolbar)
en: Align
be: Выраўнаваць

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
be: Эфекты

note: i18n: ectx: ToolBar (view_toolbar)
en: View
be: Выгляд

en: Bug fixes
be: выпраўленне памылак

[ctx: Duplicate selection]
en: &Duplicate
be: Прадубляваць
