koffice - en to be translation catalogue (46 entries)

en: Corner point
be: Кропка кута

en: Could not find %1
be: Не атрымалася знайсці %1

en: Could not export file.
be: Не атрымоўваецца экспартаваць файл.

en: Missing Export Filter
be: Адсутнічае фільтр экспарту

en: Could not import file of type
    %1
be: Не атрымліваецца імпартаваць файл тыпу
    %1

en: Missing Import Filter
be: Адсутнічае фільтр імпарту

en: Choose Filter
be: Фільтр

en: &New View
be: &Новы выгляд

en: Document Information
be: Звесткі аб дакуменце

en: %1 (unknown file type)
be: %1 (невядомы тып файла)

en: Open This Document
be: Адкрыць гэты дакумент

[ctx: File modification date and time. %1 is date time]
en: <tr><td><b>Modified:</b></td><td>%1</td></tr>
be: <tr><td><b>Час мадыфікацыі:</b></td><td>%1</td></tr>

[ctx: File access date and time. %1 is date time]
en: <tr><td><b>Accessed:</b></td><td>%1</td></tr>
be: <tr><td><b>Час доступу:</b></td><td>%1</td></tr>

en: &Remove
be: &Выдаліць

en: Use This Template
be: Выкарыстаць гэты шаблон

en: Version
be: Версія

en: Date & Time
be: Дата і час

en: Saved By
be: Захаваны

en: Comment
be: Каментар

en: &Add
be: &Дадаць

en: &Modify
be: З&мяніць

en: &Open
be: &Адкрыць

en: Date: %1
be: Дата: %1

en: Parsing error in the main document at line %1, column %2
    Error message: %3
be: Памылка апрацоўкі дадзеных асноўнага дакумента ў радку %1, пазіцыі %2
    Паведамленне аб памылцы: %3

en: Millimeters (mm)
be: Міліметры (мм)

en: Centimeters (cm)
be: Сантыметры (см)

en: Decimeters (dm)
be: Дэцыметры (дм)

en: Inches (in)
be: Дзюймы (in)

en: Pica (pi)
be: Піка (pi)

en: Cicero (cc)
be: Ціцеро (cc)

en: Points (pt)
be: Пункты (пт)

en: Pixels (px)
be: Пікселі (пікс)

en: Author
be: Аўтар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbEncrypt)
en: &Encrypt
be: &Зашыфраваць

en: General
be: Агульныя

en: This document will be decrypted
be: Дакумент будзе расшыфраваны

en: Do not decrypt
be: Не расшыфроўваць

en: This document is encrypted
be: Гэты дакумент зашыфраваны

en: D&ecrypt
be: Расшыфраваць

en: Do not encrypt
be: Не шыфраваць

en: This document is not encrypted
be: Гэты дакумент нешыфраваны

en: Confirm Decrypt
be: Пацверджанне расшыфроўкі

en: Decrypt
be: Расшыфраваць

en: Save Document
be: Запісаць дакумент

en: Change Filetype
be: Змяніць тып файлу

en: Change
be: Змяніць
