ChangecasePlugin - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Change case
be: Змяніць рэгістр

en: Sentence case
be: Рэгістр сказу

en: lowercase
be: ніжні рэгістр

en: UPPER CASE
be: ВЕРХНІ РЭГІСТР

en: Initial Caps
be: Пачаць З Прапісных

en: tOGGLE cASE
be: пЕРАМЯНІЦЬ рЭГІСТР
