VariablesPlugin - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Day
be: Дзень

en: Month
be: Месяц

en: Year
be: Год

en: Hour
be: Гадзіна

en: Minute
be: Хвіліна

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, correction)
en:  days
be:  дзён
