kspread - en to be translation catalogue (81 entries)

en: January
be: Студзень

en: February
be: Люты

en: March
be: Сакавік

en: April
be: Красавік

en: May
be: Тра

en: June
be: Чэрвень

en: July
be: Ліпень

en: August
be: Жнівень

en: September
be: Верасень

en: October
be: Кастрычнік

en: November
be: Лістапад

en: December
be: Снежань

en: Jan
be: Сту

en: Feb
be: Лют

en: Mar
be: Сак

en: Apr
be: Кра

[ctx: May short]
en: May
be: Тра

en: Jun
be: Чэр

en: Jul
be: Ліп

en: Aug
be: Жні

en: Sep
be: Вер

en: Oct
be: Кас

en: Nov
be: Ліс

en: Dec
be: Сне

en: Monday
be: Панядзелак

en: Tuesday
be: Аўторак

en: Wednesday
be: Серада

en: Thursday
be: Чацвер

en: Friday
be: Пятніца

en: Saturday
be: Субота

en: Sunday
be: Нядзеля

en: Mon
be: Пан

en: Tue
be: Аўт

en: Wed
be: Сер

en: Thu
be: Чац

en: Fri
be: Пят

en: Sat
be: Суб

en: Sun
be: Няд

en: Australia
be: Аўстралія

en: Canada
be: Канада

en: Austria
be: Аўстрыя

en: Euro
be: Еўра

en: Belgium
be: Бельгія

en: Finland
be: Фінляндыя

en: France
be: Францыя

en: Germany
be: Германія

en: Greece
be: Грэцыя

en: Ireland
be: Ірландыя

en: Italy
be: Італія

en: Luxembourg
be: Люксембург

en: Monaco
be: Манака

en: Portugal
be: Партугалія

en: Pound
be: Фунт

en: United Kingdom
be: Злучанае Каралеўства

en: Japan
be: Японія

en: Afghanistan
be: Афганістан

en: Afghani
be: Афгані

en: Albania
be: Албанія

en: Algeria
be: Алжыр

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Content
be: Змест

en: List
be: Спіс

en: Minimum:
be: Мінімум:

en: Maximum:
be: Максімум:

en: Date:
be: Дата:

en: Time:
be: Час:

en: Number:
be: Лік:

en: Action:
be: Дзеянне:

en: Stop
be: Спыніць

en: Warning
be: Папярэджанне

en: Information
be: Звесткі

en: Message:
be: Паведамленне:

en: Input Help
be: Дапамога па ўводзе

en: Error
be: Памылка

en: This is not a valid value.
be: Гэтае значэнне няслушна.

en: This is not a valid time.
be: Гэтае значэнне часу няслушна.

en: This is not a valid date.
be: Недапушчальная дата.

en: Height: %1 %2
be: Вышыня: %1 %2

en: Hide Row
be: Схаваць радок

en: Width: %1 %2
be: Шырыня: %1 %2

en: Hide Column
be: Схаваць слупок

en: Contents
be: Змест
