kpresenter - en to be translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
be: &Змяніць

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
be: &Выгляд

note: i18n: ectx: Menu (insert)
en: &Insert
be: У&ставіць

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
be: Ф&армат

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
be: &Настаўленні

en: Laurent Montel
be: Лаўрэн Монтэль

en: Werner Trobin
be: Вернер Тробін

en: David Faure
be: Дэвід Фор

en: Shape
be: Фігура

en: Start Presentation
be: Пачаць прэзентацыю

en: No Effect
be: Няма эфекту
