karbon - en to bg translation catalogue (51 entries)

en: Blend
bg: Смесване

en: Blend mode
bg: Режим на смесване

en: Normal
bg: Нормален

en: Multiply
bg: Умножение

en: Screen
bg: Екран

en: Darken
bg: Потъмнен

en: Lighten
bg: Изсветлен

en: Gaussian blur
bg: Гаусово замъгляване

en: Radius
bg: Радиус

en: Color Matrix
bg: Цветна матрица

en: Apply color matrix
bg: Прилагане на цветна матрица

en: Saturate colors
bg: Насищане на цветовете

en: Rotate hue
bg: Завъртане по отенък

en: Saturate value
bg: Насищане на стойността

en: Angle
bg: Ъгъл

en: Color matrix
bg: Цветна матрица

en: Function
bg: Функция

en: Identity
bg: Самоличност

en: Table
bg: Таблица

en: Discrete
bg: Дискретно

en: Linear
bg: Линейно

en: Gamma
bg: Гама

en: Values
bg: Стойности

en: Slope
bg: Наклон

en: Intercept
bg: Прихващане

en: Amplitude
bg: Амплитуда

en: Exponent
bg: Експонента

en: Offset
bg: Отместване

en: Composite
bg: Съчетаване

en: Operation
bg: Действие

en: Convolve Matrix
bg: Усукана матрица

en: Duplicate
bg: Дублиране

en: Wrap
bg: Загръщане

en: None
bg: Без

en: Kernel size:
bg: Размер на ядрото:

en: Divisor:
bg: Делител:

en: Bias:
bg: Отклонение:

en: Preserve alpha
bg: Запазване на прозрачност

en: Edit kernel
bg: Редактиране на ядрото

en: Flood fill
bg: Запълване с разлив

en: Flood color
bg: Цвят на запълване

en: Image
bg: Изображение

en: Select image...
bg: Избор на изображение...

en: Select image
bg: Избор на изображение

en: Merge
bg: Сливане

en: Morphology
bg: Морфология

en: Erode
bg: Разяждане

en: Dilate
bg: Разпростиране

en: Operator:
bg: Оператор:

en: Radius x:
bg: Радиус х:

en: Radius y:
bg: Радиус у:
