ArtisticTextShape - en to bg translation catalogue (29 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text range
bg: Добавяне на текст

en: ArtisticTextShape
bg: Художествен надпис

en: A shape which shows a single text line
bg: Форма с един ред текст

en: Artistic Text
bg: Художествен надпис

en: Detach Path
bg: Откачане от път

en: Convert to Path
bg: Преобразуване в път

en: Bold text
bg: Получер

en: Italic text
bg: Курсив

en: Superscript
bg: Горен индекс

en: Subscript
bg: Долен индекс

en: Anchor at Start
bg: Закотвяне в началото

en: Anchor at Middle
bg: Закотвяне в средата

en: Anchor at End
bg: Закотвяне в края

en: Click to change cursor position.
bg: Натиснете за промяна позицията на курсора.

en: Click to select text shape.
bg: Натиснете за избор на текстова форма.

en: Double click to put text on path.
bg: Натиснете двойно за поставяне на текста върху път.

en: Drag handle to change start offset.
bg: Влачете дръжката за промяна на началното отместване.

en: Press escape to finish editing.
bg: Натиснете escape за край на редактирането.

en: Press return to finish editing.
bg: Натиснете return за край на редактирането.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Convert to Path
bg: Преобразуване в път

en: Text Properties
bg: Настройки на текста

en: Text On Path
bg: Текст по път

[ctx: (qtundo-format)]
en: Attach Path
bg: Прикрепяне на път

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change text anchor
bg: Промяна закотвянето на текста

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change font
bg: Промяна на шрифта

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Text Offset
bg: Промяна отместването на текста

[ctx: (qtundo-format)]
en: Detach Path
bg: Откачане на пътя

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove text range
bg: Премахване на текста

[ctx: (qtundo-format)]
en: Replace text range
bg: Замяна на текста
