PictureShape - en to bg translation catalogue (11 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change image
bg: Промяна на изображението

[ctx: (qtundo-format)]
en: Crop image
bg: Изрязване на изображението

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change image color mode
bg: Промяна цветовия режим на изображението

[ctx: (qtundo-format)]
en: Contour image (by image analysis)
bg: Ограждане на изображението (чрез анализ)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove image contour
bg: Премахване контура на изображението

en: Image
bg: Изображение

en: Image shape that can display jpg, png etc.
bg: Форма за показване на изображения jpg, png и т.н.

en: Standard
bg: Стандартно

en: Greyscale
bg: Степени на сиво

en: Monochrome
bg: Едноцветно

en: Watermark
bg: Воден знак
