koconverter - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Calligra Document Converter
bg: Преобразуване на документи (Calligra)

en: Input file
bg: Входен файл

en: Output file
bg: Изходен файл

en: Make a backup of the destination file
bg: Създаване на резервно копие на целевия файл

en: Batch mode: do not show dialogs
bg: Фонов режим без показване на диалозите

en: Interactive mode: show dialogs (default)
bg: Интерактивен режим с показване на диалозите (по подразбиране)

en: Mimetype of the output file
bg: Вид по MIME на изходния файл

en: The paper size. A4, Legal, Letter, ...
bg: Размер на хартията. A4, Legal, Letter, ...

en: Two arguments required
bg: Нужни са два параметъра

en: Mimetype for input file %1 not found!
bg: Видът на входния файл %1 не е намерен.

en: Mimetype not found %1
bg: Не е намерен видът файл %1

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
bg: Не е намерен видът по MIME. Опитайте с параметъра "-mimetype"

en: *** The conversion failed! ***
bg: *** Преобразуването е неуспешно ***
