thesaurus_tool - en to br translation catalogue (8 entries)

en: (No match)
br: (Kendoare ebet)

en: &Search for:
br: &Klask evit :

en: S&earch
br: &Klask

en: Change Language...
br: Kemmañ ar yezh ...

en: Synonyms
br: Heñvelsteroù

en: &Replace with:
br: Erlec'hiañ &gant :

en: &Replace
br: &Erlec'hiañ

en: No match for '%1'.
br: Kendoare ebet evit '%1'.
