karbon - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Width:
br: Ledander :

en: Angle:
br: Kogn :

en: Fill
br: Leuniañ

en: X:
br: X :

en: Y:
br: Y :

en: W:
br: K :

en: H:
br: H :

en: Edit Gradient
br: Aozañ ar c'hemmesk

en: Patterns
br: Siloù :
