kword - en to br translation catalogue (68 entries)

note: i18n: ectx: Menu (view) i18n: ectx: Menu (view_displaymodes)
en: &Display Mode
br: Mod &gwell

note: i18n: ectx: Menu (SpellCheck)
en: Spellcheck
br: Gwiriekaat ar skritur

en: Row
br: Linenn

en: Misc
br: A bep seurt

en: Document Settings
br: Dibarzhoù an teul

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CreateBookmark)
en: Create New Bookmark
br: Krouiñ ur sined nevez

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lName)
en: Name:
br: Anv :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name of frameset:
br: Anv an heuliad sternioù :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, framesList)
en: Frameset Name
br: Anv an heuliad sternioù

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorPage)
en: &Page
br: &Pajenn

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, columnsTab)
en: Columns
br: Bannoù

en: Rename Bookmark
br: Adenvel ar sid

en: Select Bookmark
br: Dibabit ur sined

en: Geometry
br: Mentoniezh

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, sizeTab)
en: Page Size && Margins
br: Ment ha bevennoù ar bajenn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, createButton)
en: Create
br: Krouiñ

en: Statistics
br: Stadegoù

en: Words:
br: Gerioù :

en: Sentences:
br: Lavarennoù :

en: Syllables:
br: Silabennoù :

en: Lines:
br: Linennoù :

[ctx: Style name]
en: Standard
br: Reoliek

[ctx: Style name]
en: Head 1
br: Titl 1

[ctx: Style name]
en: Head 2
br: Titl 2

[ctx: Style name]
en: Head 3
br: Titl 3

[ctx: Style name]
en: Contents Title
br: Titl an endalc'had

[ctx: Style name]
en: Document Title
br: Titl an teul

[ctx: Style name]
en: Header
br: Reollin

[ctx: Style name]
en: Footer
br: Traoñ

[ctx: Style name]
en: Plain
br: Leun

[ctx: Style name]
en: Borders 1
br: Bevennoù 1

[ctx: Style name]
en: Borders 2
br: Bevennoù 2

[ctx: Style name]
en: Borders 3
br: Bevennoù 3

[ctx: Style name]
en: Row
br: Linenn

[ctx: Style name]
en: Column
br: Bann

[ctx: Style name]
en: Light Gray
br: Gris sklaer

[ctx: Style name]
en: Dark Gray
br: Gris teñval

[ctx: Style name]
en: Black
br: Du

[ctx: Style name]
en: Light Blue
br: Glas sklaer

[ctx: Style name]
en: Dark Blue
br: Glas teñval

[ctx: Style name]
en: Red
br: Ruz

[ctx: Style name]
en: Yellow
br: Melen

[ctx: Style name]
en: Colorful
br: Livet

[ctx: Style name]
en: Bluish
br: Glasek

[ctx: Style name]
en: Simple 1
br: Eeun 1

[ctx: Style name]
en: Simple 2
br: Eeun 2

[ctx: Style name]
en: Simple 3
br: Eeun 3

[ctx: Style name]
en: Header 1
br: Reollin 1

[ctx: Style name]
en: Header 2
br: Reollin 2

[ctx: Style name]
en: Header 3
br: Reollin 3

[ctx: Style name]
en: Header 4
br: Reollin 4

[ctx: Style name]
en: Columns 1
br: Bannoù 1

[ctx: Style name]
en: Columns 2
br: Bannoù 2

[ctx: Style name]
en: Grid 1
br: Gael 1

[ctx: Style name]
en: Grid 2
br: Gael 2

[ctx: Style name]
en: Grid 3
br: Gael 3

[ctx: Style name]
en: Gray Heading
br: Reollinoù gris

[ctx: Style name]
en: Blue Heading
br: Reollinoù glas

[ctx: Style name]
en: Blue Traditional
br: Glas da gustum

[ctx: Style name]
en: Gray Traditional
br: Gris da gustum

en: Installation Error
br: Fazi ar staliadur

en: Page %1 of %2
br: Pajenn %1 diwar %2

en: Show Rulers
br: Diskouez ar reolennoù

en: Shows or hides rulers
br: Diskouez pe kuzhat ar reolennoù

en: Odd Pages Header
br: Reollin ar pajennoù dispar

en: Even Pages Header
br: Reollin ar pajennoù par

en: Odd Pages Footer
br: Traoñ ar pajennoù dispar

en: Even Pages Footer
br: Traoñ ar pajennoù par
