karbon - en to br translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
br: &Urzhiañ

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
br: &Steudañ

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
br: &Restr

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
br: &Aozañ

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
br: &Gwel

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
br: &Tra

note: i18n: ectx: Menu (object_distribute)
en: &Distribute
br: &Skignañ

note: i18n: ectx: Menu (path)
en: &Path
br: &Hent

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
br: &Kefluniadur

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
br: Aozañ

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
br: Tra

note: i18n: ectx: ToolBar (align_toolbar)
en: Align
br: Steudañ

note: i18n: ectx: ToolBar (view_toolbar)
en: View
br: Gwel

en: Properties
br: Perzhioù

en: Info
br: Titouroù

en: Angle:
br: Kogn :

en: Configure
br: Kefluniañ

en: Interface
br: Etrefas

en: Misc
br: A bep seurt

en: Grid
br: Kael

en: Document Settings
br: Dibarzhoù an teul

en: &Import Graphic...
br: &Enporzh ur skeudenn ...

en: D&elete
br: &Dilemel

en: &Close Path
br: &Serriñ an hent

en: Number of recent files:
br: Niver a restr nevezig :

en: Palette font size:
br: Ment nodrezh an daolenn-livioù :
