calligra - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: The plugin needed for displaying comments is not present.
bs: Dodatak potreban za prikaz komentara nije prisutan

en: Plugin Missing
bs: Nedostaje dodatak

en: The plugin needed for displaying the comment is not compatible with the current version of the comment shape.
bs: Dodatak potreban za prikaz komentara nije kompatibilan s trenutnom verzijom oblika komentara

en: Plugin Incompatible
bs: Dodatak je nekompatibilan

en: Comment
bs: Komentar
