calligra - en to bs translation catalogue (11 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change video
bs: Promijeni video

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnVideoFile)
en: Replace video...
bs: Zamijeni video...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnPlay)
en: Play Video
bs: Izvodi Video

en: Play
bs: Pusti

en: Pause
bs: Pauza

en: Stop
bs: Prekini

en: Unmute
bs: Uključi zvuk

en: Mute
bs: Ugašen zvuk

en: Save as part of document
bs: Snimi kao dio dokumenta

en: Video, embedded or fullscreen
bs: Video, ugrađeni ili preko cijelog ekrana

en: Video handling
bs: Upravljanje videom
