calligra - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
bs: Konfiguriši provje&ru pravopisa...

en: Auto Spell Check
bs: Automatska provjera pravopisa

en: Check Spelling
bs: Provjera pravopisa

en: Spelling
bs: Pravopis

en: Add to Dictionary
bs: Dodaj u rječnik
