calligra - en to bs translation catalogue (54 entries)

en: Cyan
bs: Cijan

en: Yellow
bs: Žuta

en: Black
bs: Crna

en: Alpha
bs: Alfa

en: CMYK (32 bits floating/channel)
bs: CMYK (32-bitni realni broj po kanalu)

en: CMYK (16-bit integer/channel)
bs: CMYK (16-bitno cjelobrojno po kanalu)

en: CMYK (8-bit integer/channel)
bs: CMYK (8-bitno cjelobrojno po kanalu)

en: Gray
bs: Siva

en: Grayscale/Alpha (32-bit float/channel)
bs: Sivi tonovi (32-bitni realni broj po kanalu)

en: Grayscale (16-bit integer/channel)
bs: Sivi tonovi (16-bitio cijeli broj po kanalu)

en: Grayscale (8-bit integer/channel)
bs: Sivi tonovi (8-bitno cjelobrojno po kanalu)

en: Lightness
bs: Osvijetljenost

en: L*a*b* (32-bit float/channel)
bs: L*a*b* (32-bitni realni broj po kanalu)

en: L*a*b* (16-bit integer/channel)
bs: L*a*b* (16-bitno cijeli broj po kanalu)

en: L*a*b* (8-bit integer/channel)
bs: L*a*b* (8-bitni cijeli broj po kanalu)

en: Red
bs: Crvena

en: Green
bs: Zelena

en: Blue
bs: Plava

en: RGBA (16-bit floating/channel)
bs: RGB (16-biti realni broj po kanalu)

en: RGBA (32-bit floating/channel)
bs: RGB (16-bitni realni broj po kanalu)

en: RGB (16-bit integer/channel)
bs: RGB (16-bitno cjelobrojno po kanalu)

en: RGB (8-bit integer/channel)
bs: RGB (16-bitno cjelobrojno po kanalu)

en: XYZ (32-bit float/channel)
bs: XYZ (32-bitni realni broj / kanal)

en: XYZ (16-bit integer/channel)
bs: XYZ (16-bitni cijeli broj / kanal)

en: XYZ (8-bit integer/channel)
bs: XYZ (8-bitni cijeli broj / kanal)

en: YCBCR (32-bit float/channel)
bs: RGB (32-bitni realni broj po kanalu)

en: YCBCR (16-bit integer/channel)
bs: YCBCR (16-bitni cjelobrojno po kanalu)

en: YCBCR (8-bit integer/channel)
bs: YCBCR (8-bitni cijeli broj po kanalu)

en: Bumpmap
bs: Mapa reljefa

en: Clear
bs: Čisto

en: Color
bs: Boja

en: Darken
bs: Tamnije

en: Diff
bs: Razlika

en: Dissolve
bs: Rastvaranje

en: Hue
bs: Nijansa

en: In
bs: Ulaz

en: Lighten
bs: Posvijetli

en: Out
bs: Izlaz

en: Saturation
bs: Zasićenje

en: Value
bs: Vrijednost

en: ICC Engine
bs: ICC pogon

en: RGB8 Histogram
bs: RGB8 histogram

en: RGB16 Histogram
bs: RGB16 histogram

en: RGBF16 Histogram
bs: RGB16 histogram

en: RGBF32 Histogram
bs: RGBF32 histogram

en: GRAY/Alpha8 Histogram
bs: GRAY/Alpha8 histogram

en: GRAY/Alpha16 Histogram
bs: GRAY/Alpha16 histogram

en: GRAY/Alpha 32 float Histogram
bs: GRAY/Alpha 32 realni broj Histogram

en: CMYK8 Histogram
bs: CMYK8 histogram

en: CMYK16 Histogram
bs: CMYK16 histogram

en: CMYK F32 Histogram
bs: CMYK F32 histogram

en: XYZ8 Histogram
bs: XYZ8 histogram

en: XYZ16 Histogram
bs: XYZ16 histogram

en: XYZF16 Histogram
bs: XYZF16 histogram
