calligra - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: End date is before start date! Please make sure that end date comes after start date.
ca: Data final abans que l'hora d'inici! Si us plau, assegureu-vos que la data final ve després de la data d'inici.

en: Calendars should not be longer than 10 years. If you really need such long periods you need to split them up.
ca: Els calendaris no poden ser més llargs de 10 anys. Si realment necessiteu aquests períodes tan llargs, els haureu de dividir.

en: Start and end dates are equal! Only one day will be inserted, do you want to continue?
ca: Les dates d'inici i final són la mateixa! Només s'inserirà un dia, voleu continuar?

en: Warning
ca: Avís

en: Creating a calendar for a longer period than a year can take up a lot of space, do you want to continue?
ca: Crear un calendari per a un període més gran que un any pot ocupar molt d'espai, voleu continuar?

en: The area where the calendar is inserted is NOT empty, are you sure you want to continue, overwriting existing data? If you choose No the area that would be required for the desired calendar will be selected so you can see what data would be overwritten.
ca: L'àrea on s'insereix el calendari no està buida. Esteu segur que voleu continuar, sobreescrivint les dades existents? Si escolliu No, l'àrea que es requerirà per al calendari se seleccionarà de manera que podreu veure quines dades se sobreescriurien.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Calendar
ca: Insereix un calendari

en: Calendar from %1 to %2
ca: Calendari des de %1 fins a %2

en: week
ca: setmana

en: Calendar
ca: Calendari

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CalendarToolWidget)
en: Calendar Tool
ca: Eina de calendari

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_insertButton)
en: Insert
ca: Insereix

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: End date:
ca: Data final:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Start date:
ca: Data d'inici:
