calligra - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
ca: Configura la &verificació ortogràfica...

en: Auto Spell Check
ca: Verifica automàticament l'ortogràfica

en: Check Spelling
ca: Verificació ortogràfica

en: Spelling
ca: Ortografia

en: Add to Dictionary
ca: Afegeix al diccionari
