calligra - en to ca translation catalogue (7 entries)

[ctx: @title]
en: Calligra Launcher
ca: Llançador del Calligra

en: Calligra Launcher
ca: Llançador del Calligra

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
ca: Mantenidor

en: Calligra Words
ca: Words del Calligra

en: Calligra Stage
ca: Stage del Calligra

en: Calligra Sheets
ca: Sheets del Calligra

en: Quit
ca: Surt
