calligra - en to ca translation catalogue (49 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text to formula
ca: Afegeix text a la fórmula

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change rows
ca: Canvia les files

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text
ca: Afegeix text

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert row
ca: Insereix una fila

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove row
ca: Elimina la fila

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert column
ca: Insereix una columna

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove column
ca: Elimina la columna

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert formula elements.
ca: Insereix elements de fórmula.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove formula elements
ca: Elimina els elements de fórmula

[ctx: @title:group]
en: Edit
ca: Edició

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Font:
ca: Lletra:

[ctx: @title:group]
en: Insert
ca: Inserció

en: Arrows
ca: Fletxes

en: Greek
ca: Grec

en: Relations
ca: Relacions

en: Operators
ca: Operadors

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Symbols:
ca: Símbols:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Actions:
ca: Accions:

[ctx: This button opens a file dialog to load a MathML file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonLoad)
en: Load...
ca: Carrega...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSave)
en: Save...
ca: Desa...

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
ca: Aquest document conté un enllaç extern a un document remot
    %1

en: Confirmation Required
ca: Es requereix confirmació

en: Download
ca: Descàrrega

en: Skip
ca: Omet

en: Formula
ca: Fórmula

en: A formula
ca: Una fórmula

en: Insert fenced element
ca: Insereix un element delimitat

en: Insert enclosed element
ca: Insereix un element inclòs

en: Insert root
ca: Insereix una arrel

en: Insert square root
ca: Insereix una arrel quadrada

en: Insert fraction
ca: Insereix una fracció

en: Insert bevelled fraction
ca: Insereix una fracció inclinada

en: Insert 3x3 table
ca: Insereix una taula 3x3

en: Insert 2 dimensional vector
ca: Insereix un vector bidimensional

en: Insert subscript
ca: Insereix un subíndex

en: Insert superscript
ca: Insereix un superíndex

en: Insert sub- and superscript
ca: Insereix subíndex i superíndex

en: Insert overscript
ca: Insereix un sobreíndex

en: Insert underscript
ca: Insereix un sotaíndex

en: Insert under- and overscript
ca: Insereix sotaíndex i sobreíndex

en: Insert row
ca: Insereix una fila

en: Insert column
ca: Insereix una columna

en: Remove row
ca: Elimina la fila

en: Remove column
ca: Elimina la columna

en: Formula editing
ca: Edició de fórmula

en: Parse error.
ca: Error d'anàlisi.

en: Edit formula with LaTeX/Matlab syntax
ca: Edita fórmula amb la sintaxi LaTeX/Matlab

en: Edit formula with LaTeX syntax
ca: Edita fórmula amb la sintaxi LaTeX
