calligra - en to ca translation catalogue (12 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change video
ca: Canvia el vídeo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnVideoFile)
en: Replace video...
ca: Substitueix el vídeo...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnPlay)
en: Play Video
ca: Reprodueix el vídeo

en: Play
ca: Reprodueix

en: Pause
ca: Pausa

en: Stop
ca: Atura

en: Unmute
ca: Activa el so

en: Mute
ca: Silencia

en: Save as part of document
ca: Desa com a part d'un document

en: Video
ca: Vídeo

en: Video, embedded or fullscreen
ca: Vídeo, incrustat o en pantalla completa

en: Video handling
ca: Gestió de vídeo
