calligra - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Calligra Document Converter
ca: Convertidor de documents del Calligra

en: Input file
ca: Fitxer d'entrada

en: Output file
ca: Fitxer de sortida

en: Make a backup of the destination file
ca: Fes una còpia de seguretat del fitxer de destinació

en: Batch mode: do not show dialogs
ca: Mode de lot: no mostra diàlegs

en: Interactive mode: show dialogs (default)
ca: Mode interactiu: mostra diàlegs (per omissió)

en: Mimetype of the output file
ca: Tipus MIME del fitxer de sortida

en: The print orientation. This could be either Portrait or Landscape.
ca: L'orientació de la impressió. Pot ser vertical o apaïsada.

en: The paper size. A4, Legal, Letter, ...
ca: La mida del paper. A4, legal, carta,...

en: The size of the paper margin. By default this is 0.2.
ca: La mida del marge del paper. Per defecte és 0,2.

en: Two arguments required
ca: Es necessiten dos arguments

en: Mimetype for input file %1 not found!
ca: No s'ha trobat el tipus MIME del fitxer d'entrada %1!

en: Mimetype not found %1
ca: No s'ha trobat el tipus MIME %1

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
ca: No s'ha trobat el tipus MIME, prova usant l'opció -mimetype

en: *** The conversion failed! ***
ca: *** Ha fallat la conversió! ***
