calligra - en to ca@valencia translation catalogue (69 entries)

en: A calligraphic shape
ca@valencia: Una forma cal·ligràfica

en: Calligraphic Shape
ca@valencia: Forma cal·ligràfica

en: Save profile as...
ca@valencia: Anomena i guarda el perfil…

en: Remove profile
ca@valencia: Elimina el perfil

en: &Follow selected path
ca@valencia: &Seguix el camí seleccionat

en: Use tablet &pressure
ca@valencia: Utilitza la &pressió de la tauleta gràfica

en: Width:
ca@valencia: Amplària:

en: Thinning:
ca@valencia: Aprima:

en: Use tablet &angle
ca@valencia: Utilitza l'&angle de la tauleta gràfica

en: Fixation:
ca@valencia: Fixació:

en: Caps:
ca@valencia: Majúscules:

en: Mass:
ca@valencia: Massa:

en: Drag:
ca@valencia: Arrossega:

en: Current
ca@valencia: Actual

en: Profile name
ca@valencia: Nom del perfil

en: Please insert the name by which you want to save this profile:
ca@valencia: Inseriu el nom amb què voleu guardar este perfil:

[ctx: invalid profile name]
en: Invalid name.
ca@valencia: El nom no és vàlid.

en: Sorry, the name you entered is invalid.
ca@valencia: Ho sentim, el nom que heu introduït no és vàlid.

en: A profile with that name already exists.
    Do you want to overwrite it?
ca@valencia: Ja hi ha un perfil amb este nom.
    Voleu sobreescriure'l?

en: Mouse
ca@valencia: Ratolí

en: Graphics Pen
ca@valencia: Llapis gràfic

en: Fill
ca@valencia: Emplenat

en: Calligraphy: increase width
ca@valencia: Cal·ligrafia: incrementa l'amplària

en: Calligraphy: decrease width
ca@valencia: Cal·ligrafia: disminuïx l'amplària

en: Calligraphy: increase angle
ca@valencia: Cal·ligrafia: incrementa l'angle

en: Calligraphy: decrease angle
ca@valencia: Cal·ligrafia: disminuïx l'angle

en: Calligraphy
ca@valencia: Cal·ligrafia

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add filter effect
ca@valencia: Afig un efecte de filtre

en: Add effect to current filter stack
ca@valencia: Afig un efecte a la pila de filtres actual

en: Add to filter presets
ca@valencia: Afig a les predefinicions de filtre

en: Remove filter preset
ca@valencia: Elimina la predefinició de filtre

en: Effect name
ca@valencia: Nom de l'efecte

en: Please enter a name for the filter effect
ca@valencia: Introduïu un nom per a l'efecte de filtre

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FilterEffectEditWidget)
en: Filter Effect Editor
ca@valencia: Editor d'efectes de filtre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Effects and Connections
ca@valencia: Efectes i connexions

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, removeEffect) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addEffect) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, raiseEffect) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, lowerEffect) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton,
en: ...
ca@valencia: …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filter Presets
ca@valencia: Predefinicions de filtre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Effect Properties
ca@valencia: Propietats de l'efecte

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove filter effect
ca@valencia: Elimina l'efecte de filtre

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set filter stack
ca@valencia: Establix la pila de filtres

en: Effects
ca@valencia: Efectes

en: View and edit filter
ca@valencia: Filtre de visualització i edició

en: Remove filter from object
ca@valencia: Elimina el filtre de l'objecte

en: Add Filter
ca@valencia: Afig un filtre

en: W:
ca@valencia: Amp.:

en: H:
ca@valencia: Alç.:

en: Effect Region
ca@valencia: Regió de l'efecte

en: Filter effects editing
ca@valencia: Editeu els efectes de filtre

en: Drag to move gradient position.
ca@valencia: Arrossegueu per a moure la posició del degradat.

en: Drag to move color stop. Double click to remove color stop.
ca@valencia: Arrossegueu per a moure la fase del color. Doble clic per a eliminar la fase del color.

en: Drag to move color stop.
ca@valencia: Arrossegueu per a moure la fase del color.

en: Drag to move gradient position. Double click to insert color stop.
ca@valencia: Arrossegueu per a moure la posició del degradat. Doble clic per a inserir fase de color.

en: Edit Gradient
ca@valencia: Edita el degradat

en: Predefined Gradients
ca@valencia: Degradats predefinits

en: Gradient editing
ca@valencia: Edició de degradats

en: Tiled
ca@valencia: En mosaic

en: Stretched
ca@valencia: Estirat

en: Top Left
ca@valencia: Dalt a l'esquerra

en: Top
ca@valencia: Dalt

en: Top Right
ca@valencia: Dalt a la dreta

en: Left
ca@valencia: Esquerra

en: Center
ca@valencia: Centre

en: Right
ca@valencia: Dreta

en: Bottom Left
ca@valencia: Baix a l'esquerra

en: Bottom
ca@valencia: Baix

en: Bottom Right
ca@valencia: Baix a la dreta

en: Pattern Options
ca@valencia: Opcions del patró

en: Patterns
ca@valencia: Patrons

en: Pattern editing
ca@valencia: Edició de patrons
