calligra - en to ca@valencia translation catalogue (5 entries)

en: The plugin needed for displaying comments is not present.
ca@valencia: No hi és el connector necessari per a mostrar els comentaris.

en: Plugin Missing
ca@valencia: Falta el connector

en: The plugin needed for displaying the comment is not compatible with the current version of the comment shape.
ca@valencia: El connector necessari per a mostrar els comentaris no és compatible amb la versió actual de la forma comentaris.

en: Plugin Incompatible
ca@valencia: Connector incompatible

en: Comment
ca@valencia: Comentari
