calligra - en to ca@valencia translation catalogue (5 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change something
ca@valencia: Canvia alguna cosa

en: Template shape
ca@valencia: Forma de plantilla

en: Simple shape that is used as a template for developing other shapes.
ca@valencia: Forma simple que s'utilitza com a plantilla per a desenvolupar altres formes.

en: Open
ca@valencia: Obri

en: Template shape editing
ca@valencia: Edició de formes de plantilles
