calligra_semanticitem_event - en to ca@valencia translation catalogue (16 entries)

[ctx: displayname of the semantic item type Event]
en: Event
ca@valencia: Esdeveniment

en: Area
ca@valencia: Àrea

en: Region
ca@valencia: Regió

en: Select a calendar for saving:
ca@valencia: Seleccioneu un calendari per guardar:

en: Could not add entry
    %1
ca@valencia: No s'ha pogut afegir l'entrada
    %1

en: Could not save iCal file
    %1
ca@valencia: No s'ha pogut guardar el fitxer iCal
    %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Summary:
ca@valencia: &Resum:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Location:
ca@valencia: &Ubicació:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Start:
ca@valencia: &Inici:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &End:
ca@valencia: &Final:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tadtab)
en: Time and Date
ca@valencia: Hora i data

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tztab)
en: Timezone
ca@valencia: Zona horària

en: Calendar Event
ca@valencia: Esdeveniment de calendari

en: Edit...
ca@valencia: Edita...

en: Import event to Calendar
ca@valencia: Importa l'esdeveniment al calendari

en: Export event to iCal file...
ca@valencia: Exporta l'esdeveniment a un fitxer iCal...
