koffice-dockers - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Found no shapes in the collection! %1
cs: Ve sbírce nebyly nalezeny žádné tvary. %1

en: Not a valid Calligra file: %1
cs: Neplatný soubor Calligra: %1

en: No body tag found in file: %1
cs: V souboru nebyla nalezena značka body: %1

en: No office:drawing tag found in file: %1
cs: V souboru nebyla nalezena značka office:drawing: %1

en: No shapes found in file: %1
cs: Tvary nenalezeny v souboru: %1

en: Add Shape
cs: Přidat tvar

en: More
cs: Více

en: Open Shape Collection
cs: Otevřít sbírku tvarů

en: Remove Shape Collection
cs: Odstranit sbírku tvarů

en: Default
cs: Výchozí

en: Geometrics
cs: Geometrie

en: Arrows
cs: Šipky

en: Funny
cs: Zábavné

en: Collection Error
cs: Chyba sbírky

en: Shape Properties
cs: Vlastnosti tvaru

en: Snap Settings
cs: Nastavení uchycení
