ArtisticTextShape - en to cs translation catalogue (29 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text range
cs: Přidat rozsah textu

en: A shape which shows a single text line
cs: Tvar, který zobrazuje jeden řádek textu

en: Artistic Text
cs: Umělecký text

en: Detach Path
cs: Vytrhnout cestu

en: Convert to Path
cs: Převést na cestu

en: Bold text
cs: Tučný text

en: Italic text
cs: Skloněný text

en: Superscript
cs: Horní index

en: Subscript
cs: Dolní index

en: Anchor at Start
cs: Ukotvení na začátku

en: Anchor at Middle
cs: Ukotvení na středu

en: Anchor at End
cs: Ukotvení na konci

en: Click to change cursor position.
cs: Kliknutím změňte polohu kurzoru.

en: Click to select text shape.
cs: Kliknutím vyberte tvar textu.

en: Double click to put text on path.
cs: Dvojité kliknutí pro položení textu na cestu.

en: Drag handle to change start offset.
cs: Pro změnu posunu textu táhněte držadlem.

en: Press escape to finish editing.
cs: Stiskněte Escape pro ukončení úprav.

en: Press return to finish editing.
cs: Stiskněte Enter pro ukončení úprav.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Convert to Path
cs: Převést na cestu

en: Text Properties
cs: Vlastnosti textu

en: Text On Path
cs: Text na cestě

en: Artistic text editing
cs: Úprava uměleckých textů

[ctx: (qtundo-format)]
en: Attach Path
cs: Přiložit cestu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change text anchor
cs: Změnit ukotvení textu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change font
cs: Změnit písmo

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Text Offset
cs: Změnit posun textu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Detach Path
cs: Vytrhnout cestu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove text range
cs: Odstranit rozsah textu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Replace text range
cs: Nahradit rozsah textu
