ChartShape - en to cs translation catalogue (172 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendAlignment)
en: Start
cs: Spustit

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendAlignment)
en: End
cs: Konec

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShow)
en: Show Axis
cs: Zobrazit osy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, axisScalingButton)
en: Scale
cs: Měřítko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShowLabels)
en: Show Labels
cs: Zobrazovat popisky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, axisEditFontButton)
en: Font
cs: Písmo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShowMajorGridLines)
en: Show Major Grid
cs: Zobrazit hlavní mřížku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShowMinorGridLines)
en: Show Minor Grid
cs: Zobrazit vedlejší mřížku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, barPropertiesLabel)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Bar Properties</span></p></body></html>
cs: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Vlastnosti proužků</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gapBetweenSetsLabel)
en: Gap Between Sets
cs: Mezera mezi skupinami

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gapBetweenBarsLabel)
en: Gap Between Bars
cs: Mezera mezi sloupci

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShowTitle)
en: Show Title
cs: Zobrazit název

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, axes)
en: Primary X Axis
cs: Primární osa X

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, dataSetAxes) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, axes)
en: Primary Y Axis
cs: Primární osa Y

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, axes)
en: Secondary X Axis
cs: Sekundární osa X

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, dataSetAxes) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, axes)
en: Secondary Y Axis
cs: Sekundární osa Y

en: The plugin needed for displaying text labels in a chart is not available.
cs: Modul nutný pro zobrazení textových popisek v grafu není dostupný.

en: Plugin Missing
cs: Chybějící modul

en: Plugin Incompatible
cs: Nekompatibilní modul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTitle)
en: Title
cs: Titul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showSubTitle)
en: Subtitle
cs: Titulky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showFooter)
en: Footer
cs: Zápatí

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
cs: Tento dokument obsahuje externí odkaz na vzdálený dokument:
    %1

en: Confirmation Required
cs: Vyžadováno potvrzení

en: Download
cs: Stahování

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Chart
cs: Graf

en: Business charts
cs: Obchodní grafy

en: Bar Chart
cs: Sloupcový graf

en: Normal bar chart
cs: Normální sloupcový graf

en: Line Chart
cs: Čarový graf

en: Normal line chart
cs: Normální čarový graf

en: Pie Chart
cs: Koláčový graf

en: Pie chart
cs: Koláčový graf

en: Ring Chart
cs: Prstencový graf

en: Ring chart
cs: Prstencový graf

en: Bubble Chart
cs: Bublinový graf

en: Bubble chart
cs: Bublinový graf

en: January
cs: Leden

en: July
cs: Červenec

en: December
cs: Prosinec

en: Column %1
cs: Sloupec %1

en: Month
cs: Měsíc

en: Growth in %
cs: Nárůst v %

en: Open
cs: Otevřít

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: Close
cs: Zavřít

en: Titles
cs: Tituly

en: Legend
cs: Vysvětlivky

en: Plot Area
cs: Oblast zákresu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Legend
cs: Zobrazit vysvětlivky

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Legend
cs: Skrýt vysvětlivky

en: Chart editing
cs: Úprava grafů

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add Axis
cs: Přidat osu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove Axis
cs: Odstranit osu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Axis Title
cs: Zobrazit název osy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Axis
cs: Zobrazit osy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Axis
cs: Skrýt osy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Axis Labels
cs: Zobrazit popisky os

[ctx: (qtundo-format)]
en: Logarithmic Scaling
cs: Logaritmické škálování

[ctx: (qtundo-format)]
en: Linear Scaling
cs: Lineární škálování

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Axis Step Width
cs: Nastavit šířku kroku osy:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Normal Bar Chart
cs: Normální sloupcový graf

[ctx: (qtundo-format)]
en: Normal Line Chart
cs: Normální čarový graf

[ctx: (qtundo-format)]
en: Circle Chart
cs: Kruhový graf

[ctx: (qtundo-format)]
en: Ring Chart
cs: Prstencový graf

[ctx: (qtundo-format)]
en: Bubble Chart
cs: Bublinový graf

[ctx: (qtundo-format)]
en: Gantt Chart
cs: Gantův graf

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Gap Between Bars
cs: Nastavit mezeru mezi sloupci

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Gap Between Sets
cs: Nastavit mezeru mezi skupinami

en: Series %1
cs: Série %1

en: Chart Type
cs: Druh grafu

en: Normal
cs: Normální

en: Stacked
cs: Skládaný

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowPercent) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowPercent) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowPercent)
en: Percent
cs: Procent

en: Polar Chart
cs: Polární graf

en: Filled
cs: Vyplněno

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: None
cs: Žádný

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, automaticStepWidth) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, automaticSubStepWidth)
en: Automatic
cs: Automaticky

en: Select
cs: Vybrat

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titlePositioning) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleResize) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, subtitlePositioning) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, subtitleResize) i18n: ectx: prop
en: Auto
cs: Automaticky

en: Data Set %1
cs: Soubor dat %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, dataSets)
en: Select a data set
cs: Vyberte skupinu dat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetPenLabel)
en: Stroke
cs: Tah

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetColorLabel)
en: Fill
cs: Vyplnit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetMarkerLabel)
en: Marker
cs: Značka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowCategory) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowCategory) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowCategory)
en: Category
cs: Kategorie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowNumber) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowNumber)
en: Number
cs: Číslo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, insertRow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, formatErrorBar)
en: Insert
cs: Vložit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, logarithmicScaling)
en: Logarithmic Scaling
cs: Logaritmické škálování

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Step Width:
cs: Nastavit šířku:

en: Bubble Data Editor
cs: Editor dat v bublině

en: Insert Column Before
cs: Vložit sloupec před

en: Insert Column After
cs: Vložit sloupec za

en: Insert Row Above
cs: Vložit řádek výše

en: Insert Row Below
cs: Vložit řádek pod

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteSelection)
en: Delete
cs: Smazat

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BubbleDataEditor) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ScatterDataEditor)
en: Bubbles Editor
cs: Editor bublin

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertColumnBefore) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertColumnLeft)
en: Insert data column before selected column
cs: Vložit sloupec dat před vybraný sloupec

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertRowBelow)
en: Insert data row below selected row
cs: Vložit řadu dat pod vybranou řadu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertRowAbove)
en: Insert data row above selected row
cs: Vložit řadu dat nad vybranou řadu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertColumnAfter) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertColumnRight)
en: Insert data column after selected column
cs: Vložit sloupec dat za vybraný sloupec

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, deleteSelection)
en: Delete selection
cs: Smazat výběr

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, manualControl) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titlePositioning) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleResize) i18n: ectx: property (text),
en: Manual
cs: Ručně

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, removeDataSet)
en: Remove data set
cs: Odstranit sadu dat

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addDataSetAfter) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addDataSetBefore)
en: Add data set after selected data set
cs: Přidat sadu dat po vybrané sadě dat

en: Dataset Name
cs: Název souboru dat

en: X-Values
cs: Hodnoty X

en: Y-Values
cs: Hodnoty Y

en: Bubble Size
cs: Velikost bubliny

[ctx: @info:tooltip]
en: Label: %1
cs: Štítek: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Y Values:
cs: Hodnoty Y:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: X Values:
cs: Hodnoty X:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <b>Choose a Data Set</b>
cs: <b>Vyberte soubor dat</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Categories:
cs: Kategorie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="right" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Name:</span></p></body></html>
cs: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="right" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Název:</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, dataSetsInRows)
en: &Data sets in rows
cs: Skupiny &dat v řadách

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, dataSetsInColumns)
en: Data sets in &columns
cs: Skupiny dat ve sloup&cích

en: Select Font
cs: Vybrat písmo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Error Category</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"></p></body></html>
cs: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Kategorie chyby</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Constant
cs: Konstanta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Percentage
cs: Procent

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Standard Deviation
cs: Směrodatná odchylka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Variance
cs: Rozptyl

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: From Data table
cs: Z tabulky dat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, valueLabel)
en: Positive
cs: Kladné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, negIndicator)
en: Negative
cs: Záporné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameValueForBoth)
en: Same for both
cs: Stejné pro oboje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Value
cs: Hodnota

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Error Indicator</span></p></body></html>
cs: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Ukazatel chyb</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, posIndicator)
en: Positive
cs: Kladné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, posAndNegIndicator)
en: Both
cs: Oboje

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NewAxisDialog)
en: New Axis
cs: Nová osa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
cs: Název:

en: Row %1
cs: Řádek %1

en: Delete Row
cs: Smazat řádek

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, deleteSelection)
en: Delete row
cs: Smazat řádek

en: Insert Above
cs: Vložit výše

en: Insert Below
cs: Vložit níže

en: Insert Before
cs: Vložit před

en: Insert After
cs: Vložit po

en: Delete Selection
cs: Smazat výběr

en: New Row
cs: Nová řada

en: New Column
cs: Nový sloupec

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendOrientation)
en: Vertical
cs: Svisle

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendOrientation)
en: Horizontal
cs: Vodorovně

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendAlignment)
en: Center
cs: Střed

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Right
cs: Vpravo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Top
cs: Nahoře

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Bottom
cs: Dole

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Left
cs: Vlevo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Top-left
cs: Vlevo nahoře

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Top-right
cs: Vpravo nahoře

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Bottom-left
cs: Vlevo dole

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Bottom-right
cs: Vpravo dole

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Position
cs: Pozice

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showLegend)
en: Show Legend
cs: Zobrazit vysvětlivky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Orientation
cs: Orientace

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, legendEditFontButton)
en: Fonts...
cs: Písma...

en: Gantt Chart
cs: Gantův graf

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editData)
en: Edit Data...
cs: Upravit data...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Axes
cs: Osy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Data Sets
cs: Skupiny dat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Positioning
cs: Umístění

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Resize
cs: Změnit velikost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Categories
cs: Kategorie

en: Round cap
cs: Kulatý závěr

en: Square cap
cs: Čtvercový závěr

en: Miter join
cs: Spojení na pokos

en: Round join
cs: Kulatý spoj

en: Bevel join
cs: Kosý spoj
