PictureShape - en to cs translation catalogue (22 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change image
cs: Změnit obrázek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Crop image
cs: Ořezat obrázek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change image color mode
cs: Změnit barevný režim obrázku

[ctx: (qtundo-format)]
en: Contour image (by image analysis)
cs: Obkreslit obrázek (podle analýzy obrázku)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove image contour
cs: Odstranit obrys obrázku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bnImageFile)
en: Replace image...
cs: Nahradit obrázek...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAspect)
en: Keep proportions
cs: Zachovat proporce

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftLabel)
en: Left:
cs: Vlevo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightLabel)
en: Right:
cs: Vpravo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bottomLabel)
en: Bottom:
cs: Dole:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, topLabel)
en: Top:
cs: Nahoře:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, bnFill)
en: Reset
cs: Obnovit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbContour)
en: Contour (by image analysis)
cs: Obkreslit (podle analýzy obrázku)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Color mode:
cs: Barevný režim:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Crop
cs: Oříznout

en: Image
cs: Obrázek

en: Image shape that can display jpg, png etc.
cs: Tvar obrázku, který může zobrazit jpg, png, atd.

en: Standard
cs: Standardní

en: Greyscale
cs: Stupně šedi

en: Monochrome
cs: Monochromatický

en: Watermark
cs: Vodoznak

en: Picture editing
cs: Upravování obrázků
