ChangecasePlugin - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Change case
cs: Změnit velikost písmen

en: Sentence case
cs: Velikost písmen věty

en: lowercase
cs: malá písmena

en: UPPER CASE
cs: VELKÁ PÍSMENA

en: Initial Caps
cs: Počáteční velikost

en: tOGGLE cASE
cs: iNVERTOVAT vELIKOST

en: Change Case...
cs: Změnit velikost písmen...
