SpellCheckPlugin - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
cs: Na&stavit kontrolu pravopisu...

en: Auto Spell Check
cs: Automatická kontrola pravopisu

en: Check Spelling
cs: Zkontrolovat pravopis

en: Spelling
cs: Pravopis

en: Add to Dictionary
cs: Přidat do slovníku
