krossmodulekspread - en to cs translation catalogue (99 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
cs: Nás&troje

en: No such script.
cs: Takový skript neexistuje.

en: No such script function.
cs: Takový funkce skriptu neexistuje.

en: No return value.
cs: Žádná návratová hodnota.

en: Scripts
cs: Skripty

en: Scriptfile "%1" does not exist.
cs: Skriptovací soubor "%1" neexistuje.

en: Failed to execute scriptfile "%1"
cs: Nepovedlo se spustit skript "%1"

en: Errors on execution of scripts.
cs: Chyba při vykonávání skriptů.

en: Sheet
cs: List

en: Cell
cs: Buňka

en: Range
cs: Rozsah

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Values
cs: Nastavit hodnoty

[ctx: Menu]
en: File
cs: Soubor

en: New
cs: Nový

en: Open...
cs: Otevřít...

en: Save
cs: Uložit

en: Save As...
cs: Uložit jako...

[ctx: Menu]
en: Edit
cs: Upravit

[ctx: Menu]
en: Build
cs: Sestavení

en: Compile
cs: Přeložit

en: Execute
cs: Spustit

en: Open File
cs: Otevřít soubor

en: <qt>Failed to open file "%1"<br><br>%2</qt>
cs: <qt>Nelze otevřít soubor "%1"<br><br>%2</qt>

en: Error
cs: Chyba

en: <qt>Failed to save file "%1"<br><br>%2</qt>
cs: <qt>Selhalo uložení souboru "%1"<br><br>%2</qt>

en: Save File
cs: Uložit soubor

en: Name
cs: Název

en: Type
cs: Typ

en: Console
cs: Konzole

en: Inspect
cs: Prozkoumat

en: CSV Export
cs: CSV export

[ctx: Options page name]
en: Save
cs: Uložit

en: All Files
cs: Všechny soubory

[ctx: Options page name]
en: Export
cs: Exportovat

en: Options
cs: Možnosti

en: CSV Import
cs: Import CSV

en: Import from CSV File
cs: Importovat ze souboru CSV

en: Open
cs: Otevřít

en: File '%1' not found.
cs: Soubor '%1' nebyl nalezen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Delimiter:
cs: Oddělovač:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Line terminator
cs: Ukončovací znak řádky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, QuotingCheckBox)
en: Quoting
cs: Citování

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, StrictCheckBox)
en: Strict
cs: Striktní

en: Failed to open the file "%1".
cs: Nepodařilo se otevřít soubor "%1".

en: HTML Export
cs: Export HTML

en: Save to HTML File
cs: Uložit do HTML souboru

en: HTML Documents
cs: HTML dokumenty

en: Info
cs: Informace

en: Styles
cs: Styly

en: Overwrite file?
cs: Přepsat soubor?

en: Exporting...
cs: Probíhá export...

en: Initialize...
cs: Inicializovat...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Title:
cs: Titulek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Subject:
cs: Předmět:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
cs: Autor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Keywords:
cs: Klíčová slova:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Filename:
cs: Název souboru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Date:
cs: Datum:

en: Log File
cs: Soubor se záznamem

en: Aborted.
cs: Přerušeno.

en: Show sheet %1
cs: Zobrazit list %1

en: Hide sheet %1
cs: Skrýt list %1

en: Action
cs: Činnost

en: Cell Name
cs: Název buňky

en: Cell Value
cs: Hodnota buňky

en: Sheet Name
cs: Název listu

en: All Supported Files
cs: Všechny podporované soubory

en: Sheets
cs: Listy

en: Replace with.
cs: Nahradit za.

en: observation
cs: pozorování

en: standard deviation of the distribution
cs: směrodatná odchylka rozložení

en: probability
cs: pravděpodobnost

note: i18n: tag collection attribute text
en: Import
cs: Importovat

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Import content
cs: Importovat obsah

note: i18n: tag script attribute text
en: CSV File
cs: Soubor CSV

note: i18n: tag script attribute comment
en: Import from a Comma-Separated-Value File
cs: Importovat ze souboru s hodnotami oddělenými čárkou

note: i18n: tag script attribute text
en: vCard File
cs: Soubor s vizitkou

note: i18n: tag script attribute comment
en: Import from a vCard File
cs: Importovat ze souboru s vizitkou

note: i18n: tag collection attribute text
en: Export
cs: Exportovat

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Export content
cs: Exportovat obsah

note: i18n: tag script attribute text
en: HTML File
cs: HTML soubor

note: i18n: tag collection attribute text
en: Functions
cs: Funkce

note: i18n: tag script attribute text
en: R-Project
cs: Projekt R

note: i18n: tag collection attribute text
en: Tools
cs: Nástroje

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Miscellaneous scripts
cs: Různé skripty

note: i18n: tag script attribute text
en: XML Viewer
cs: Prohlížeč XML

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to view the OpenDocument XML representation of the current document
cs: Skript v jazyce Python pro zobrazení OpenDocument XML reprezentace současného dokumentu

note: i18n: tag script attribute text
en: Python Console
cs: Konzole Pythonu

note: i18n: tag script attribute comment
en: Interactive Python Console Docker
cs: Dok pro interaktivní konzoli Pythonu

note: i18n: tag script attribute text i18n: tag script attribute comment
en: Ruby Snippets
cs: Ústřižky Ruby

en: Import vCard
cs: Importovat vizitku

en: Open with...
cs: Otevřít pomocí...

en: Filter
cs: Filtr

en: No program defined.
cs: Program nebyl definován.

en: Compare...
cs: Porovnat...

en: Invalid date
cs: Neplatné datum

en: Invalid type
cs: Neplatný typ

en: Invalid location
cs: Neplatné umístění

en: Invalid condition
cs: Neplatná podmínka
