karbon - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Angle:
cy: Ongl:

en: Fill
cy: Llenwi

en: Edit Gradient
cy: Golygu Graddiant

en: Predefined Gradients
cy: Graddfeydd Rhagosodol

en: Patterns
cy: Patrymau
