koffice-dockers - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Found no shapes in the collection! %1
da: Ingen former fundet i samlingen! %1

en: Not a valid Calligra file: %1
da: Ikke en gyldig Calligra-fil: %1

en: No body tag found in file: %1
da: Intet body-mærke fundet i filen: %1

en: No office:drawing tag found in file: %1
da: Intet office:drawing-mærke fundet i filen: %1

en: No shapes found in file: %1
da: Ingen former fundet i filen: %1

en: Add Shape
da: Tilføj form

en: More
da: Mere

en: Open Shape Collection
da: Åbn form-samling

en: Remove Shape Collection
da: Fjern form-samling

en: Default
da: Standard

en: Geometrics
da: Geometriske former

en: Arrows
da: Pile

en: Funny
da: Sjov

en: Collection Error
da: Samlingsfejl

en: Shape Properties
da: Form-egenskaber

en: Snap Settings
da: Hægteindstillinger
