ChangecasePlugin - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Change case
da: Skift store/små

en: Sentence case
da: Store/små bogstaver i sætning

en: lowercase
da: små bogstaver

en: UPPER CASE
da: STORE BOGSTAVER

en: Initial Caps
da: Stort begyndelsesbogstav

en: tOGGLE cASE
da: sKIFT mELLEM sTORE/sMÅ

en: Change Case...
da: Skift store/små...
