SpellCheckPlugin - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
da: Indstil &stavekontrol...

en: Auto Spell Check
da: Auto-stavekontrol

en: Check Spelling
da: Stavekontrol

en: Spelling
da: Stavning

en: Add to Dictionary
da: Føj til ordbog
