kspreadsolver - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Function Optimizer...
da: Funktionsoptimering...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
da: Værk&tøjer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Precision:
da: Præcision:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum Iterations:
da: Maksimale gentagelser:

en: Function Optimizer
da: Funktionsoptimering

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Optimization
da: Optimering

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, maximizeButton)
en: Maximize
da: Maksimér

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, minimizeButton)
en: Minimize
da: Minimér

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, valueButton)
en: Value:
da: Værdi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Parameters:
da: Parametre:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Function:
da: Funktion:
