SpellCheckPlugin - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
de: &Rechtschreibprüfung einrichten ...

en: Auto Spell Check
de: Autom. Rechtschreibprüfung

en: Check Spelling
de: Rechtschreibprüfung

en: Spelling
de: Rechtschreibung

en: Add to Dictionary
de: Zum Wörterbuch hinzufügen
