calligra - en to el translation catalogue (11 entries)

[ctx: displayname of the semantic item type Location]
en: Location
el: Τοποθεσία

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Name
el: Ό&νομα

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Name
el: Όνομα

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (Marble::MarbleWidget, map)
en: The Earth
el: Η Γη

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (Marble::MarbleWidget, map)
en: The Marble widget displays a virtual globe.
el: Το γραφικό συστατικό Marble παρουσιάζει μία εικονική υδρόγειο σφαίρα.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (Marble::MarbleNavigator, zoomer)
en: Navigation Control
el: Συστατικό ελέγχου πλοήγησης

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (Marble::MarbleNavigator, zoomer)
en: Use this control to navigate.
el: Χρησιμοποιήστε αυτό το συστατικό ελέγχου για να πλοηγηθείτε.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Latitude
el: Γεωγραφικό πλάτος

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Longitude
el: Γεωγραφικό μήκος

en: Location Information
el: Πληροφορίες τοποθεσίας

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Name:
el: Ό&νομα:
