SpellCheckPlugin - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
el: Διαμόρφωση ελέγχου ορ&θογραφίας...

en: Auto Spell Check
el: Αυτόματος έλεγχος ορθογραφίας

en: Check Spelling
el: Έλεγχος ορθογραφίας

en: Spelling
el: Ορθογραφία

en: Add to Dictionary
el: Προσθήκη στο λεξικό
