koconverter - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Calligra Document Converter
el: Μετατροπέας εγγράφων του Calligra

en: Copyright 2001-%1 Calligra developers
el: (c) 2001-%1 οι προγραμματιστές του Calligra

en: Input file
el: Αρχείο εισόδου

en: Output file
el: Αρχείο εξόδου

en: Make a backup of the destination file
el: Δημιουργεί ένα εφεδρικό αντίγραφο του αρχείου προορισμού

en: Batch mode: do not show dialogs
el: Μαζική λειτουργία: μη εμφάνιση διαλόγων

en: Interactive mode: show dialogs (default)
el: Αλληλεπιδραστική λειτουργία: εμφάνιση διαλόγων (προκαθορισμένο)

en: Mimetype of the output file
el: Τύπος mime του αρχείου εξόδου

en: The print orientation. This could be either Portrait or Landscape.
el: Ο προσανατολισμός εκτύπωσης. Μπορεί να είναι πορτραίτο ή τοπίο.

en: The paper size. A4, Legal, Letter, ...
el: Το μέγεθος χαρτιού, A4, Legal, Letter, ...

en: The size of the paper margin. By default this is 0.2.
el: Το μέγεθος του περιθωρίου χαρτιού. Προκαθορισμένη τιμή 0.2.

en: Two arguments required
el: Δύο ορίσματα απαιτούνται

en: Mimetype for input file %1 not found!
el: Ο τύπος mime για το αρχείο εισόδου %1 δε βρέθηκε!

en: Mimetype not found %1
el: Ο τύπος mime δε βρέθηκε %1

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
el: Ο τύπος mime δε βρέθηκε, δοκιμάστε χρησιμοποιώντας την επιλογή -mimetype

en: *** The conversion failed! ***
el: *** Η μετατροπή απέτυχε! ***
