karbon - en to el translation catalogue (54 entries)

en: Blend
el: Μίξη

en: Blend mode
el: Λειτουργία μίξης

en: Normal
el: Κανονικό

en: Multiply
el: Πολλαπλασίασε

en: Screen
el: Οθόνη

en: Darken
el: Σκίαση

en: Lighten
el: Φωτισμός

en: Radius
el: Ακτίνα

en: Color Matrix
el: Πίνακας χρωμάτων

en: Apply color matrix
el: Εφαρμογή πίνακα χρωμάτων

en: Saturate colors
el: Κορεσμός χρωμάτων

en: Rotate hue
el: Περιστροφή απόχρωσης

en: Luminance to alpha
el: Φίλτρο άλφα σύνθεσης από τιμές ακτινοβολίας

en: Saturate value
el: Κορεσμός τιμής

en: Angle
el: Γωνία

en: Color matrix
el: Πίνακας χρωμάτων

en: Component transfer
el: Μεταφορά συστατικού

en: Function
el: Συνάρτηση

en: Identity
el: Ταυτότητα

en: Table
el: Πίνακας

en: Discrete
el: Διακριτό

en: Linear
el: Γραμμική

en: Gamma
el: Γάμμα

en: Values
el: Τιμές

en: Slope
el: Κλίση

en: Intercept
el: Σημείο τομής

en: Amplitude
el: Πλάτος

en: Exponent
el: Εκθέτης

en: Offset
el: Μετατόπιση

en: Composite
el: Σύνθετο

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Convolve Matrix
el: Περιέλιξη πίνακα

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Wrap
el: Αναδίπλωση

en: None
el: Κανένα

en: Edge mode:
el: Λειτουργία άκρων:

en: Kernel size:
el: Μέγεθος πυρήνα:

en: Target point:
el: Σημείο προορισμού:

en: Divisor:
el: Διαιρέτης

en: Bias:
el: Πόλωση:

en: Preserve alpha
el: Διατήρηση άλφα

en: Edit kernel
el: Επεξεργασία πυρήνα

en: Flood fill
el: Κάλυψη χρώματος

en: Flood color
el: Χρώμα κάλυψης

en: Image
el: Εικόνα

en: Select image...
el: Επιλογή εικόνας...

en: Select image
el: Επιλογή εικόνας

en: Merge
el: Συγχώνευση

en: Morphology
el: Μορφολογία

en: Erode
el: Διάβρωση

en: Dilate
el: Διαστολή

en: Operator:
el: Τελεστής:

en: Radius x:
el: Ακτίνα x:

en: Radius y:
el: Ακτίνα y:
