koffice-dockers - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Found no shapes in the collection! %1
el: Δεν βρέθηκαν σχήματα στη συλλογή! %1

en: Not a valid Calligra file: %1
el: Μη έγκυρο αρχείο του Calligra: %1

en: No body tag found in file: %1
el: Δεν βρέθηκε ετικέτα body στο αρχείο: %1

en: No office:drawing tag found in file: %1
el: Δεν βρέθηκε ετικέτα office:drawing στο αρχείο: %1

en: No shapes found in file: %1
el: Δεν βρέθηκαν σχήματα στο αρχείο: %1

en: Add Shape
el: Προσθήκη σχήματος

en: More
el: Περισσότερα

en: Open Shape Collection
el: Άνοιγμα συλλογής σχήματος

en: Remove Shape Collection
el: Αφαίρεση συλλογής σχήματος

en: Default
el: Προκαθορισμένο

en: Geometrics
el: Γεωμετρία

en: Arrows
el: Βέλη

en: Funny
el: Αστεία

en: Collection Error
el: Σφάλμα συλλογής

en: Shape Properties
el: Ιδιότητες σχήματος

en: Snap Settings
el: Ρυθμίσεις προσαρμογής
