TableShape - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Rename
el: Μετονομασία

en: Add
el: Προσθήκη

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Enter Name:
el: Εισαγωγή ονόματος:

en: Spreadsheet
el: Φύλλο εργασίας

en: Spreadsheet Shape
el: Γραφικό σχήμα φύλλου εργασίας

en: Import OpenDocument Spreadsheet File
el: Εισαγωγή αρχείου φύλλου εργασίας OpenDocument

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export OpenDocument Spreadsheet File
el: Εξαγωγή αρχείου φύλλου εργασίας OpenDocument

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Sheets
el: Φύλλα

en: Sheet:
el: Φύλλο:

en: Selected Sheet
el: Επιλεγμένο φύλλο

en: Columns:
el: Στήλες:

en: Number of columns
el: Αριθμός στηλών

en: Rows:
el: Γραμμές:

en: Number of rows
el: Αριθμός γραμμών

en: Table Options
el: Επιλογές πίνακα

en: Table editing
el: Επεξεργασία πίνακα
