VectorShape - en to el translation catalogue (5 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Vector Data
el: Αλλαγή δεδομένων διανύσματος

en: Vector image
el: Διανυσματική εικόνα

en: A shape that shows a vector image (EMF/WMF/SVM)
el: Σχήμα που εμφανίζει μια διανυσματική εικόνα (EMF/WMF/SVM)

en: Open Vector Image (EMF/WMF/SVM)
el: Άνοιγμα διανυσματικής εικόνας (EMF/WMF/SVM)

en: Vector Image (EMF/WMF/SVM/SVG) tool
el: Εργαλείο διανυσματικών εικόνων (EMF/WMF/SVM/SVG)
