kspreadsolver - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Function Optimizer...
el: Βελτιστοποίηση συνάρτησης...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
el: Ερ&γαλεία

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Precision:
el: Ακρίβεια:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum Iterations:
el: Μέγιστος αριθμός επαναλήψεων:

en: Function Optimizer
el: Βελτιστοποίηση συνάρτησης

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Optimization
el: Βελτιστοποίηση

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, maximizeButton)
en: Maximize
el: Μεγιστοποίηση

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, minimizeButton)
en: Minimize
el: Ελαχιστοποίηση

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, valueButton)
en: Value:
el: Τιμή:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Parameters:
el: Παράμετροι:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Function:
el: Συνάρτηση:
